تبلیغات

محصولات ویژه

فرهنگ - صدور دفاتر جدید سلامت با آرم آتیه‌سازان حافظ ویژه فرهنگیان / شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ بزرگترین شرکت بیمه تکمیلی در سطح کشور است
فرهنگ
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما برای تعمیق باور های مهدویت در جامعه چه کار می توان کرد؟


برچسبها

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ با اشاره به اینکه این شرکت هیچ اتکایی به بیمه مرکزی ندارد گفت: این شرکت وابسته به سازمان بیمه سلامت است ضمن اینکه به زودی دفاتر بیمه سلامت با آرم آتیه‌سازان حافظ در اختیار فرهنگیان قرار می‌گیرد.

 

به گزارش مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، افشین مقصودی با بیان این که فعالیت شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ از سال 81 آغاز شده است، اظهار کرد: حدود 13 سال از فعالیت این شرکت می‌گذرد که آتیه‌سازان حافظ توانسته است رضایت بیمه شدگان را جلب کند.

وی تصریح کرد: شرکت آتیه‌سازان حافظ هم اکنون سه قرارداد مهم با بازنشستگان کشوری به میزان بیش از 2 میلیون نفر، بازنشستگان تأمین اجتماعی به میزان بیش از 2 میلیون و 600 هزار نفر و همچنین فرهنگیان آموزش و پرورش به میزان یک میلیون و 500 هزار نفر قرارداد دارد.

مقصودی گفت: شرکت آتیه‌سازان حافظ هم اکنون به بیش از 7 میلیون و 500 هزار نفر خدمات بیمه تکمیلی ارائه می‌کند و این آمار در حالی است که در کل کشور 

13 میلیون نفر تحت پوشش بیمه‌های تکمیلی قرار دارند به طوری که شرکت آتیه‌سازان حافظ بزرگترین شرکت بیمه تکمیلی در سطح کشور است.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ افزود: این شرکت صد شعبه متمرکز تعداد زیادی از نمایندگی‌ در سطح کشور دارد.

مقصودی خاطرنشان کرد: شرکت آتیه بیش از 300 نفر پرسنل کارآموز دیده بیمه‌ای در قالب رشته‌هایی چون پرستاری و مامایی و بیش از 700 نفر کارمند مرتبط با حوزه سلامت دارد.

آتیه‌سازان حافظ با بیش از 2 هزار مؤسسه درمانی و بیمارستانی قرارداد دارد

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ افزود: این شرکت با بیش از 2 هزار مؤسسه درمانی و بیمارستانی قرارداد دارد ضمن اینکه ما آمادگی داریم هر بیمارستان و مرکز درمانی که بر اساس تعرفه‌ها عمل کند با آنها قرارداد جدید ببندیم.

مقصودی خاطرنشان کرد: شرکت آتیه آمادگی دارد با مراکز پاراکلینیک و بستری قراردادهای جدید ببندد و این در حالی است که تمامی قراردادهای ما بر اساس تعرفه‌های مصوب است.

وی اظهار داشت: در دو نظرسنجی صورت گرفته در سالهای 87 و 90 خوشبختانه بیمه شدگان از خدمات آتیه‌سازان حافظ رضایت داشتند به طوری که این رضایت از ارائه خدمات بر اساس قراردادهای صورت گرفته بوده است.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ،اظهارکرد: بیمه تکمیلی باید خدمات پرهزینه و بستری را تحت پوشش قرار دهند چرا که هزینه‌های سرپایی، هزینه‌هایی نیست که خانواده‌ها را اذیت کند به طوری که در قرارداد جدید آتیه‌سازان حافظ خدمات بستری بدون سقف و به صورت پول تحت پوشش آتیه‌سازان حافظ قرار دارد.

عینک تحت پوشش بیمه آتیه‌سازان حافظ ویژه فرهنگیان قرار دارد

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ در خصوص خدمات تحت پوشش قرارداد جدید آتیه‌سازان حافظ با فرهنگیان آموزش و پرورش،گفت: به جز خدمات دندانپزشکی سایر خدمات از جمله هزینه‌های عینک تحت پوشش این بیمه قرار دارد ضمن این که با توافقی که بامسئولان آموزش و پرورش صورت گرفته است مقرر شده خدمات دندانپزشکی در درمانگاه‌های ویژه فرهنگیان ارائه شود.

مقصودی افزود: سرانه‌ای که فرهنگیان آموزش و پرورش برای قرار گرفتن زیر چتر بیمه آتیه‌سازان حافظ پرداخت می‌کنند 26 هزار تومان است.

فعالیت آتیه‌سازان حافظ بر اساس قانون و مجوز سازمان بیمه سلامت است

وی ادامه داد: با وجود قانون مصوب بیمه سال 1316 و قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه‌گری مصوب سال 50،«م ق ن ن» با تصویب قانون بیمه همگانی خدمات درمانی کشور در سال 73، قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی در سال 83 و قوانین برنامه در مورد موضوع نظام سلامت قادر به تفکیک بیمه درمان از سایر امور بیمه‌ای شده است.

مقصودی در خصوص مجوزهای قانونی شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ،اظهارکرد: در جلسه مورخ 31 فروردین 82 هیئت وزیران بنا به پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، شرکت آتیه‌سازان حافظ به عنوان شرکت زیرمجموعه سازمان بیمه خدمات درمانی تعیین و تصویب شد.

وی تصریح کرد: بر اساس مجوزهای قانونی بازرسی ویژه ریاست جمهوری، شرکت آتیه‌سازان حافظ را به عنوان شرکت متعلق به سازمان بیمه خدمات درمانی و کارگزار سازمان تأیید کرده است ضمن اینکه سازمان بازرسی کل کشور طی نامه‌ای اعلام کرده است که هیچ گونه ایرادی به انجام امور بیمه درمان توسط شرکت آتیه‌سازان حافظ وارد نیست.

مقصودی افزود: معاون حقوقی و امور مجلس ریاست جمهوری نیز اعلام کرده است که سازمان بیمه خدمات درمانی علاوه بر خدمات بیمه پایه می‌تواند اقدام به خدمات بیمه تکمیلی کند و شرکت آتیه‌سازان حافظ به عنوان کارگزار سازمان بیمه خدمات درمانی می‌تواند در حضور قرارداد کارگزاران مربوطه اقدام و در این صورت نیازی به اخذ مجوز از بیمه مرکزی نخواهد داشت.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ افزود: فعالیت شرکت آتیه‌سازان حافظ کاملاً قانونی است و سازمان بازرسی کل کشور در این خصوص نیز نظر خود را اعلام کرده است که این شرکت می‌تواند به عنوان کارگزار سازمان بیمه خدمات درمانی با رعایت بند 4 ماده 12 قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: قرارداد جدیدی که این شرکت با فرهنگیان آموزش و پرورش به امضا رسانده است از تاریخ یک خرداد 93 آغاز و تا پایان یک خرداد 94 ادامه خواهد داشت و این قرارداد به مدت یک سال خواهد بود.

سیاست‌های کلی سلامت ابلاغیه مقام معظم رهبری مورد توجه آتیه‌سازان حافظ است

مقصودی با اشاره به برخی از بندهای سیاست‌های کلی سلامت ابلاغیه مقام معظم رهبری گفت: در یکی از بندهای این سیاست آمده است که ارائه خدمات فراتر از بیمه پایه توسط بیمه تکمیلی و در چارچوب دستورالعمل‌های قانونی و شفاف به گونه‌ای که کیفیت ارائه خدمات پایه درمانی همواره از مطلوبیت لازم برخوردار باشد آمده است.

وی تصریح کرد: تعیین بسته خدمات جامع بهداشتی و درمانی در سطح بیمه‌های پایه و تکمیلی توسط وزارت بهداشت و درمان و خرید آنها توسط نظام بیمه‌ای و نظارت مؤثر تولیت در اجرای دقیق بسته‌های با حذف اقدامات زاید و هزینه‌های غیرضروری در چرخه معاینه، تشخیص بیماری و درمان یکی دیگر از بندهای مهم سیاست‌های کلی سلامت است که آتیه‌سازان حافظ این بندها را مورد توجه قرار داده‌ است.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ افزود: فعالیت آتیه‌سازان حافظ بر اساس قانون بوده و هیچ ایراد قانونی به این قرارداد وجود ندارد ضمن اینکه مجوزهای لازم برای انعقاد این قراردادها دریافت شده است.

وی خاطرنشان کرد: به زودی نمایندگی‌های ویژه در استان‌های مختلف راه‌اندازی خواهد شد ضمن اینکه در چند روز اخیر نیز شعب آتیه‌سازان حافظ دربرخی استان ها افزایش پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ با اشاره به اینکه شرکت بیمه ای آتیه‌سازان حافظ در تلاش است بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به بیمه شدگان ارائه کند گفت: به دنبال این هستیم به بیمه شدگان بدون مراجعه حضوری و از طریق ظرفیت‌های نوین از خدمات بیمه آتیه استفاده کنند و در واقع مراجعه کمتری را به دفاتر آتیه‌سازان حافظ داشته باشند که امیدواریم تمهیدات این کار نیز در آینده نزدیک فراهم شود.

وی گفت: روزانه بالغ بر 6 هزار نفر در سطح کشور به دفاتر و شعب بیمه آتیه‌سازان حافظ برای دریافت هزینه‌های خود مراجعه می‌کنند به طوری که این شرکت روزانه یک میلیارد و 800 میلیون تومان به بیمه شدگان بابت هزینه‌ها پول پرداخت می‌کند.

مقصودی عنوان کرد: یکی از سیاست‌های اصلی شرکت آتیه‌سازان حافظ این است که تعداد روزهای رسیدگی به اسناد و مدارک پزشکی را کاهش دهد که در این زمینه اقدامات لازم صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ تصریح کرد: هم اکنون تعداد صد شعبه در استانهای مختلف و شهرستان‌ها راه‌اندازی شده است که ارتباط مستقیمی را با شرکت آتیه‌سازان حافظ دارند و نمایندگان تام‌الاختیار شرکت در مراکز استانها هستند و در واقع خدمات را مدیریت می‌کنند.

 

نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها : عینک تحت پوشش بیمه آتیه‌سازان حافظ ویژه فرهنگیان قرار دارد، شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ، خدمات دندانپزشکی در درمانگاه‌های ویژه فرهنگیان، سیاست‌های کلی سلامت ابلاغیه مقام معظم رهبری، قانون بیمه همگانی خدمات درمانی کشور، قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی، سازمان بیمه سلامت،
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 13 خرداد 1393
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

پیوند روزانه
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • شروع آمارگیری *GoStats*از 9/8/93
امکانات جانبی